Relatii clienti

Luni - Vineri

8:30 - 17:00

Tel: 0736 363 306


Fix: 0371 015 191

Sediul social

S.C. Verdon Solution S.R.L.

557270 Sura Mica, Sos. Sibiului nr. 158

Jud. Sibiu Romania

Tel: 004 (0) 371 015 191

Fax: 004 (0) 372 000 426

E-mail: office@verdon.ro

Adresa magazin

557270 Sura Mica, Sos. Sibiului nr. 158

Jud. Sibiu Romania

Program: Luni - Vineri 08:00 - 16:00

Tel: 0371 015 191

Serviciu relatii clienti

 

Verdon - contact

George Cordos

george.cordos@verdon.ro

Relatii clienti

0371 015 191

Verdon - contact

Ioana Stanescu

office@verdon.ro

Relatii clienti

0371 015 191

Verdon - contact

Mihaela Stanciu

mihaela.stanciu@verdon.ro

Assistant Manager

Verdon - contact

Alina Diac

magazin2@verdon.ro

Fitofarmacie

Verdon - contact

Sorin Stanescu

service@verdon.ro

Service utilaje

Verdon - contact

Bogdan Francu

depozit2@verdon.ro

Logistica

Verdon - contact

Daniel Taranu

taranu.daniel@verdon.ro

Administrator

Verdon - contact

Adrian Blaga

blaga@verdon.ro

Administrator

Verdon - contact

Claudiu Taranu

marketing@verdon.ro

Marketing

Verdon - contact

Maria Mindru

maria.mindru@verdon.ro

Marketing

Verdon - contact

Tu

Vezi posturi disponibile

Postul dorit

Date de identificare


Site-ul www.verdon.ro este proprietatea Societatii Comerciale Verdon Solution SRL.

Cod unic de inregistrare: RO32678550

Nr. Reg. Comertului: J32/38/2014

Cont IBAN RON: RO50INGB0000999905048667 - ING Bank N.V.

Cont IBAN EUR: RO23INGB0000999905048668 - ING Bank N.V.

SC Verdon Solution SRL este inregistrata ca operator de date personale la ANSPDCP cu numarul de evidenta 32399.

Capital social: 400 RON